Санки дитячі "Королівські" з ручкою-штовхачем і теплим конвертом для хлопчика. Колір конверта синій.

Санки мають укріплену спинку з комфортними підтримувальними боками, що дасть змогу Вашій дитині розслабитися й насолодитися прогулянками зимовими вулицями повною мірою.
Металева частина санок пропонується в синьому або бордовому кольорі.
Чохол доступний у 3 кольорах: синій, червоний і чорний із візерунком, як на фото.
Ручка-штовхач і спинка знімні
Комплект складається з:
Санки "Королівські" — 90 х 35 х 20 см;
сидіння: 60 х 25 см;
cпинка: 25-42 х 36 х 30 см;
висота ручки від землі: 100 см
Матеріал: дерево/метал
Можуть бути зі штовхачем і без вашого бажання.
Конверт:
Зимовий чохол для санок і колясок зроблений зі штучної набивної овчини, і безсумнівно є необхідним і корисним зимовим аксесуаром для того, щоб малюк почувався максимально комфортно в колясці, або санчата у холодну погоду. Адже дуже важливо, щоб дитина була в теплі.
Сам чохол на змійках, внутрішня частина виготовлена зі штучної набивної овчини, зовні зі щільної непродувної коляскової тканини, яка також захистить від невеликих опадів.
Довжина — 89 см.
Ширина верхньої частини — 47 см.
Ширина нижньої частини — 43
Верх чохла плащовий — коляскова.
Підкладка: тепле штучне хутро, дуже близьке за характеристикою до натуральної овчини.
Вік:0 до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Знімна спинка, Утеплений чохол |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | синій |
| Колір чохла | синій |
| Розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 20 см |
| Висота ручки від землі, див. | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Санки з теплим конвертом |
| Матеріал | Дерево+метал |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Характеристики чохла: | |
| Тканина верху: | плащівка непромокаємий |
| підкладка | штучний набивний хутро під овчину |
| Довжина чохла. див. | 89 |
| Ширина :( на верху), см | 47 |
| Ширина чохла зсередини, див. | 43 |
| Блискавка-"змійка" | є |
- Ціна: 1 500 ₴










