Медогонка хордиально-радіальна МРК-48/9кас.(230мм) (Комбі)Опис та характеристики:
Медогонка оснащена електроприводом який працює від мережі 220В і пультом управління з записаними в нього програмами. Завдяки цьому, відкачування проводиться повністю автоматично. Касети поворотні. На медогонку встановлений пульт управління, який розроблений і налаштований спеціально під максимальний результат відкачування в даному типі медогонок. Завдяки пульту відкачування відбувається повністю автоматично, без будь-якого втручання людини. У пульті управління запрограмовано 9 програм для відкачування меду, 6 з яких налаштовані під радіальне відкачування, це дозволяє Вам вибрати оптимальний режим для відкачування різних видів рамок і зменшує можливість пошкодження сот і 3 програми для касетного відкачування (вбудована функція виконання реверсу). Також в пульті управління є можливість ручного налаштування програм. Для захисту під час роботи пульт управління оснащений кнопкою аварійної зупинки, бак з рамками накривається спеціальним захисним орг-склом (також служить захистом від забруднення) яке кріпиться на петлі.
Характеристики та габаритні розміри МРК-48/9кас.(230):
У стандартному комплекті медогонка складається з:
Також Ви можете замовити додаткові розширення:
Для медогонки МРК-48/8кас.(230):
Також у всіх медогонках є можливість кріплення до підлоги за допомогою болтів. Ви можете купити медогонку натиснувши кнопку "Купити" або звернувшись до нас. |
|
| Основні | |
|---|---|
| Привід медогонки | Електропривод |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Медогонка |
| Діаметр | 940 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рамок | Поворотні |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1250 |
| Ширина | 1100 |
| Матеріал каркасу | Стала 3 |
| Двигун | асинхронний, трифазний |
| Кількість рамок | 48 |
| Матеріал барабана | AISI 304 |
| Пульт керування | 1-6 програма для радіального режиму, 7-9 для касетного, є можливість ручної налаштування прорамам |
| Захисне скло | Органічне скло або поліметилметакрілат |
| Славний кран | AISI 304, вварний, діаметр вн. 50ммм |
| Касети | пруток AISI 304, Рут |
| Пружини для з’ єднання | AISI 304 |
- Ціна: 52 500 ₴
- Спосіб упаковки: Дерев'яний каркас. Упаковка надається безкоштовно.














